top of page
20230628_123247.heic

Vychutnejte si krásy okolní přírody.
Ubytujte se u nás.

Zvonařka nebo také Zvonda, jak ji nazývají naši nejvěrnější hosté, nabízí ideální ubytování pro všechny, kteří hledají klid od civilizace, spojení s přírodou, dobrodružné i poznávací výlety a společenské akce různého typu. Fantazii se meze nekladou. V naší horské boudě máme 16 pokojů a dokážeme tak najednou ubytovat až 55 hostů. Nečekejte ale žádný luxus hotelu či penzionu, pokoje jsou akorát tak veliké, aby obsáhly 2 až 5 lůžek, skříň případně stolek se židlí. Přesto jsou pokoje útulné s rázem pravé horské boudy, která vás přenese do starých časů s výhledy do okolní krajiny. Hygienická zařízení jsou mimo pokoje a dostupné na každém patře. Rozdělená jsou vždy na dámské a pánské toalety. Sprchy nejsou nijak početné, nacházejí se ve druhém patře, opět dělené na dámské a pánské v počtu dvou pro každé pohlaví. Přesto věříme, že se na všechny dostane a zaslouženou teplou spršku si dopřeje po túře nebo výletu každý. Povlečené postele jsou v ceně, včetně toaletních potřeb.

Ceník ubytování 

Ceník

Silvestr

Plná penze

Dospělí

Děti

700 Kč

650 Kč

750 Kč

700 Kč

Polopenze

Dospělí

Děti

600 Kč

550 Kč

750 Kč

700 Kč

Jen snídaně

Dospělí

Děti

450 Kč

400 Kč

750 Kč

700 Kč

Pes

50 Kč

50 Kč

*Ubytování se psem po předchozí domluvě.

*Rezervace ubytování

Při vyplňování rezervace uveďte vaše požadavky na počet pokojů a hostů, počet nocí a volbu stravování. Rezervovat můžete pomocí rezervačního formuláře níže, e-mailem nebo telefonicky. Smluvní ceny pro školy a větší skupiny je možné domluvit po dohodě.

*Stravování

Při volbě typu stravování si můžete zvolit ze snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou formou švédských stolů. K obědu a večeři nabízíme výběr ze dvou hlavních jídel. Požadavky na typ stravy nám prosím nahlaste dopředu (veganská, vegetariánská, alergie atd.). 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Pošlete nám vaše požadavky vyplněním formuláře nebo nás kontaktujte telefonicky +420 733 715 808 nebo e-mailem boudazvonarka@gmail.com

Děkujeme. Budeme Vás kontaktovat.

Storno podmínky

Úvod

 1. Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytovacích služeb učiněné mezi objednatelem ubytovacích služeb a ubytovatelem (provozovatelem).

 2. Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky.

 3. Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli.

 4. Ubytovatel si vyhrazuje právo vystavit zálohovou fakturu, splatnou nejpozději 7 dnů před uskutečněním pobytu. Záloha činí 50 % z celkové částky objednaného pobytu, nedohodnou-li se ubytovatel a objednavatel jinak.

 5. V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než storno poplatek, ubytovatel je povinen objednateli vrátit částku převyšující storno poplatek.

 6. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

Storno podmínky vztahující se na zrušení rezervace ubytování 
 1. Ubytovatel se zavazuje neúčtovat storno poplatky v případě zrušení rezervace do 15 dnů před ohlášeným příjezdem.

 2. Při zrušení rezervace 14–7 dnů před příjezdem bude jako storno poplatek účtováno 60 % z celkové ceny pobytu.

 3. Při zrušení rezervace 6–0 dny před příjezdem bude jako storno poplatek účtováno 100 % z celkové ceny pobytu.

 4. Při zkrácení délky pobytu platí stejné storno lhůty jako při zrušení pobytu.

 5. Stornopoplatek je smluvní pokutou.
   

V případě storna z důvodů neodvratitelných událostí (úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, vážné onemocnění, živelná pohroma) se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je objednavatel povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku.
 

V případě storna z jiných vážných důvodů je po vzájemné dohodě možná změna termínu

 

V případě nezaplacení zálohy, ze které by bylo možné storno poplatky odečíst, má ubytovatel právo zaslat objednavateli fakturu ve výši storno poplatků.

bottom of page