top of page

PŮJČOVNA SKIALPOVÝCH LYŽÍ

Přijměte výzvu a objevte svět skialpinismu s lyžemi Black Crows! Zažijte radost ze svobody pohybu, kterou skialpinismus nabízí.

20221218_094021.jpg

Toužíte vyzkoušet skialpové lyže ve volném terénu? Objevovat krásu přírody pohybem po vyznačených stezkách a dojít třeba až na hřebeny hor? Navštívit horské boudy na pláních a dopřát si závěrečný sjezd mimo sjezdové tratě? My vám vaše touhy splníme. Půjčte si u nás kompletní skialpovou výbavu od prémiových značek. Lyže Black Crows si zamiluje každý, od začátečníka po pokročilého jezdce. Chodící vázání Fritschi, skialpové boty Scott, stoupací tulení pásy Kohla a teleskopické skitouringové hůlky zajistí nepřekonatelný zážitek. Věříme, že budete nadšení! 

Skialpové vybavení rezervujte skrze on-line formulář, e-mailem, nebo telefonicky. Rezervace je zdarma a bez zálohy, tu zaplatíte až na místě. Pro více informací volejte nebo nám napište.

CENÍK PŮJČOVNY

Kategorie

1 den

Více dnů

Záloha

Skialp komplet

850 Kč

800 Kč

5000 Kč

Lyže, pásy, boty, hole

Skialp set

750 Kč

700 Kč

3000 Kč

Lyže, pásy, hole

Skialp boty

350 Kč

300 Kč

2000 Kč

Teleskopické hole skitouring

100 Kč

100 Kč

500 Kč

Rezervace skialp vybavení

Po vyplnění formuláře ověříme dostupnost vybavení a obratem Vás informujeme. Vaše rezervace se stává aktivní potvrzením objednávky z naší strany. Pro objednání vybavení pro více osob prosím vyplňte formulář pro každou osobu zvlášť.

14:30
Výběr vybavení
Lyžařská zdatnost uživatele

Děkujeme za Vaši rezervaci! Budeme Vás kontaktovat.

bottom of page